Jdi na obsah Jdi na menu
 


takže každej z nás se chce určo občas vyhnout písemce nebo se mu prostě nechce do školy že jo? jenže co když ti nic není a nemáš takový rodiče,kteří když jim řekneš "mě bolí břicho" tak tě hned hodí pod deku a ležíš celej den u telky obložená chlebíčkama,ale máš rodiče typu "pokud nemáš teplotu do školy deš! " tak mám skvělý rady,nebo píš typy,který sem všude pochytila. . :

             1) takže řekneš mamce/tátovi aŤ ti donese horkej čaj že tě bolí v krku. . .a tak radši aŤ vemou i teploměr. . až budeš mít vše u sebe a rodiče jinde. . .vlož teploměr do horkýho čaje a horečka se zrodila. . .Upozornění: musíte si to kontrolovat a během dvou vteřin teploměr vyndat!! nebo rtuť praskne a radši si dejte menší teplotu,protože poked máte úplně ledový čelo. . nemůžete čekat že vás potom rodiče změří sami :o)

              2)pokud chcete mít teplotu ale rodiče vás při tom hlídaj,tak nevěšte hlavu:P řeknete,že vám je špatně od žaludku. . .mamka ti přinese teploměr a začne tě měřit. . .tobě se najednou udělá šíleně špatně a utečeš na záchod a budeš dělat ty zvuky jako "bléé" apod. a potom deš do koupelny se opláchnout (teplou vodou) a nenápadně se ti tam připlete i teploměr. Maminka bude spokojená že ji nelžeš. . protože tě nemocnou slyšela(na záchodě) a  viděla(teploměr a nemůže nic namítat. . .

ALE: hlídejte si to aŤ si toho nevšimne buď ukecanej sourozenec nebo samotný rodičové to by dopadlo moc dobře. . .